Zondag 26 november: Namenzondag

gedachtenisdienst0Tijdens de gedachtenisdienst op de laatste zondag van het kerkelijk jaar, zondag 26 november - ook wel Namenzondag genoemd - worden de namen genoemd van hen die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen. Zo zullen de namen klinken van mensen uit de kring van onze gemeente. Het is ook mogelijk de naam van een vriend, vriendin of van een familielid te laten noemen. Bij het noemen van de namen worden kaarsen aangestoken: 'Geborgen in het licht van God’.

Aanmelden van namen kan bij predikant Gerhard Scholte (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Omdat de ervaring leert dat velen op deze dag ‎meer dan anders behoefte hebben om met elkaar na te praten, zullen er na afloop van de dienst na de koffie en de thee broodjes en soep zijn, zodat we ook met elkaar kunnen lunchen.
Iedereen is van harte welkom!