Concert: Cello Dreams, klassiekers die je kent en waar je van houdt

Wanneer

24/10/2026    
20:00 - 21:15

Waar

Keizersgrachtkerk
Keizersgracht 566, Amsterdam

Evenement type

De Fabriek Klassiek organiseert een concert waarbij de Cello centraal staat.

De cello wordt al lange tijd beschouwd als het instrument dat het meest op de menselijke stem lijkt: warm, expressief en in staat om de diepste emoties te raken. In Cello Dreams nodigen we u uit voor een reis langs enkele van ’s werelds meest geliefde melodieën, geherinterpreteerd door de rijke en zingende klanken van de cello.

Van tijdloze klassiekers tot lyrische filmmuziek, dit zijn melodieën die in ons gedeelde muzikale geheugen gegrift staan — melodieën die generaties hebben ontroerd en tijd en genre overstijgen. Of het nu een zacht gefluister van een wiegeliedje is of een hartstochtelijke uitbarsting, de cello wordt zowel verhalenverteller als zanger en blaast nieuw leven in bekende muziek.

Dit programma viert de kunst van de melodie – muziek die rechtstreeks tot het hart spreekt. Elk stuk biedt een inkijkje in een andere klankwereld: de gratie van klassieke meesterwerken, de nostalgie van romantische favorieten en de filmische schoonheid van moderne liederen. Samen vormen ze een droomlandschap geweven uit de klank van de cello – intiem, expressief en eindeloos suggestief.

Sluit dus je ogen, luister en laat deze klassiekers die je kent en liefhebt  opnieuw vorm krijgen – door de dromerige klanken van de cello.

Uitvoerenden
Julia Tavit (piano)
Iván Nogueira (cello)

Kaarten: € 35,00
Kaarten bestellen via de website van Fabriek Klassiek

© 2025 Keizersgrachtkerk
Privacyverklaring