Waar haal je goede moed vandaan? Als je het niet zit zitten, als je bang bent, je zwaar op de hand bent, het wereldnieuws je veel te veel aangrijpt, je moedeloos bent (geworden)…? Hoe ga je ondanks tegenslag tóch door? Waar vind je kracht in moeilijke tijden, of de inspiratie voor hoop en veerkracht?
“Goede Moed” is een serie die draait om échte verhalen van mensen zoals jij. Verhalen die raken, verbinden en laten zien dat als angst je bij de keel grijpt, er ook voor jou lichtpuntjes kunnen zijn.
Aan de hand van het boek ‘Goede Moed – pleidooi voor een minder bang bestaan’ van Tim Hofman, hebben we angsten die onze samenleving en onszelf in de weg zitten onderzocht, en leggen we die naast verhalen uit de bijbel, en hopen we patronen te doorbreken en hoop en optimisme te vinden.
Een serie van twee diensten waarin op de eerste zondag onze angsten centraal staan, en wat dat met ons doet. De tweede dienst staat in het teken van goede moed. Wat bemoedigt ons, wat maakt dat we doorgaan?