Wijkraad en Moderamen

De Keizersgrachtkerk is een wijkgemeente van de Protestantse Kerk Amsterdam (PKA). De Wijkraad vormt het bestuur van onze gemeente en is als zodanig verantwoordelijk voor organisatie, beleid en beheer binnen de Keizersgrachtkerk. Leden van de Wijkraad zijn de predikant, vertegenwoordigers van de vaste werkgroepen, de afgevaardigde vanuit onze gemeente naar de Algemene Kerkenraad van de PKA en de leden van het Moderamen (zeg maar het dagelijks bestuur van de Wijkraad).
Het Moderamen bestaat momenteel uit:

  • Ineke Visser-Luirink, vertegenwoordiger naar Algemene Kerkenraad en waarnemend voorzitter
  • scriba (vacant)
  • Frits van den Boomgaard, penningmeester
  • Annelies Jans, predikant

Contactpersoon: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.